AR ĮTAISAS ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR GALI BŪTI ĮRENGTAS BUTE? KURIOJE BUTO VIETOJE REIKIA ĮRENGTI ĮTAISĄ?

Taip, Energywater®Mineral Water Doktor įrengiamas ant pagrindinio šalto ir karšto vandens įvado į butą. Dažniausiai po vandens apskaitos prietaiso (skaitiklio). Įrengimas nesudėtingas, tačiau kartais erdvė šalia skaitiklio yra ribota, kas gali apsunkinti įrengimą. Buto reikmėms pakanka įtaiso 3/4″ matmenų arba gana dažnai net 1/2″ matmenų .

KADA IR KUR BŪTINA ĮRENGTI ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR STATANT NAMĄ?

Energywater®Mineral Water Doktor montuojamas arba po vandens skaitiklio arba po pagrindinio vandentiekio krano atitinkamai už slėgio reguliatoriaus ant šalto vandens įvado į namą. Jis gali būti sumontuotas betarpiškai montavimo dėžėje kartu su vandens skaitikliu. Įtaisas gali būti įrengtas bet kada, tačiau statant naują pastatą yra patogiau suderinti vandens tiekimo montuotojų darbą su planuojamu gaminio įrengimu .

KOKIAME ATSTUME NUO VANDENS SKAITIKLIO TURI BŪTI MONTUOJAMAS ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR?

Tam , kad vandens skaitiklis veiktų teisingai pagal taisykles turi būti  tiesi vamzdžio atkarpa  apie 15 cm ilgio, tam, kad tinkamai išmatuoti vandens srautą.  Energywater® Mineral Water Doktor sukonstruotas tokiu būdu, kad jis gali būti pastatytas betarpiškai po vandens skaitiklio, kadangi tai tiesi vamzdyno dalis.

KOKIA ĮTAKA TURI ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR VANDENS ANALIZEI ? КAIP PASIKEIS ANALIZĖS RODIKLIAI?

Įtaisas ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR nekeičia vandens fizikinės-cheminės sudėties. Fizikinės-cheminės sudėties analizė iki ir po įtaiso nesiskiria. Vandens kietumas lieka  nepasikeitęs, tačiau keičiasi kietumo pasireiškimo forma. Šis pokytis, kitais žodžiais kietumo stabilizavimas, ženkliai pagerina higienines ir kokybines vandens, tame tarpe ir vandentiekio vandens, savybes.

KAIP IŠ TIKRŲJŲ VEIKIA ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR? KADA GALIMA PASTEBĖTI VANDENS KOKYBĖS SKIRTUMĄ?

Greičiausiai galima stebėti vandens „elgesį“  arbatinuke.  Kalkės (nuoviros), prie kurių pripratote, daugiau nebepasikartos.   Kalcio nuosėdos bus minkštesnės, nesiformuos kalcito sluoksniai, ir jei Jūs valėte arbatinuką actu kas savaitę, dabar pakaks vieną kartą per mėnesį nuvalyti su nedideliu acto kiekiu. Naujai pastatytuose statiniuose efektas pasireiškia nedelsiant vandentiekio sistemoje. Valymas vyksta lengviau, nuosėdos valomos be chemijos ir kur yra vandens srautas (tualetai, aeratoriai, pisuarai ir t.t.) vyksta išsivalymo procesas, tai paviršius išlieka lygus.  Vanduo ąsotyje ilgiau išlieka šviežias. Senesnėms sistemoms, kurios jau turi įvairias nuosėdas išsivalymo procesui reikia 3-6 mėnesių, kol nuosėdos nuo vamzdynų nebus pašalintos ir ant  jų vidinio paviršiaus nesusidarys nauja, higieniškai nekenksminga mikroplėvelė Energywater®.

KOKIA TECHNINĖ PRIEŽIŪRA REIKALINGA ĮTAISUI ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR?

Įtaisui ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR reikia minimalios techninės priežiūros. Pagrindinai tai yra hermetiškumo patikrinimas ir įtaiso vidaus patikrinimas. Įtaiso vidus, jei prieš jį nesumontuotas mechaninių priemaišų filtras rekomenduojama tikrinti kartą per metus, aptikus viduje kokias nors nuosėdas pakanka praskalauti vidų acto vandeniu. Jei nuosėdų problemos nėra, priežiūros intervalą galima padidinti.

KOKIA ĮTAKĄ TURI ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR naudojimas buitinių nuotekų valymui?

Kadangi kalcis, esantis vandens sudėtyje ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR pagalba gauna naują kristalinę formą (Aragonitas), jis visuose vandentiekio ir nuotekų vamzdynuose nebegali sudaryti nuosėdų (kalkių). Tokiu būdu drenažo vamzdžiuose ir nuotekų talpoje nesusidarys nuosėdų, tai ir jų techninė priežiūra bus žymiai paprastesnė. Vandens cheminė sudėtis nesikeis, atvirkščiai, namų ūkio buitinių cheminių medžiagų (skalbimo miltelių, valymo priemonių) poreikis bus kur kas mažesnis. Paviršių techninei –priežiūrai namų ūkyje pakaks karšto vandens ir mikropluošto audinio. Tai ženkliai pagerins buitinių nuotekų biologinius procesus, kadangi jų sudėtyje bus žymiai mažiau cheminių medžiagų.

AR ŠALINA ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR CHLORĄ IR NAFTOS PRODUKTUS IŠ VANDENS?

Įtaisas Energywater® Mineral Water Doktor sukonstruotas taip, kad keisti kalcio karbonato kristalinę formą į Aragonitą. Šis pakeitimas yra išvalyto vandens teigiamų savybių pagrindas. Chlorą, kitas chemines medžiagas, tokias, kaip angliavandeniliai arba nitratai, įtaisas iš vandens nešalina.

TURIME ŠILDOMAS GRINDIS IR RADIATORIUS. KOKIU BŪDU ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR SUMAŽINS IŠLAIDAS ŠILDYMUI?

Įtaisas Energywater® Mineral Water Doktor skirtas darbui esant temperatūrai iki 70 laipsnių. Įmontavus jį į šildymo sistemą gausite du privalumus. Pirmą, sistema neužsikimš, jei dėl kokios nors priežasties reikia dažnai papildyti šildymo sistemą vandeniu, tuo tarpu Energywater® Mineral Water Doktor apsaugos radiatorius nuo korozijos. Tyrimai rodo, kad 3 mm nuosėdų (kalkių) sluoksnis sistemoje padidina iki 20 % energijos suvartojimo poreikį, tuo tarpu kad esant 6 mm sluoksniui šis poreikis išauga apytikriai iki 35%. Kadangi įtaisas Energywater® Mineral Water Doktor leidžia išvengti nuosėdų, tai išlaidos, susijusios su nuosėdų (kalkių) susidarymu nebeaugs. Antras privalumas pagrindinai yra susijęs su korozijos prevencija, kas ženkliai mažina priešlaikines išlaidas keičiant plieno radiatorius.

KAIP ĮTAISAS ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR VEIKIA BAKTERIJAS ? TURIMA OMENYJE VANDENĮ IŠ ŠULINIŲ IR JO GALIMĄ BAKTERINĮ UŽTERŠIMĄ.

Energywater® Mineral Water Doktor efektą negalima lyginti su vandens chloravimu arba UV-spindulių dezinfekcinių lempų poveikiu. Praktikoje mes jau žymėjome, kad bakterijų gebėjimas daugintis išvalytame vandenyje yra mažesnis. Tai pasireiškia silpnesniu nešviežio vandens kvapu, mažesniu pelėsių susidarymu (vonios, dušo kabinos, neslidus kilimėlis vonioje). Paviršiaus, kuris susidaro iš apdoroto vandens, charakteristikos žymiai skiriasi palyginus su žalio vandens paviršiaus padengimu. Kadangi nuosėdos nesusidaro, bakterijos neturi pagrindo, už ką užsikabinti. Efektą sustiprina dezinfekuojančios cinko, kuris yra Energywater® Mineral Water Doktor viduje, funkcija.

Jeigu baseiną užpildyti vandeniu, kuris buvo išvalytas per Energywater® Mineral Water Doktor, nuosėdų susidarymas ant purkštuvų ir siurblio bus mažesnis, kaip ir ant baseino vandens šildymo elemento. Vandens akmuo pilnai nedings, tačiau jis bus minkštesnėje formoje, o kristalus ir vandens akmens nuosėdas galima bus nesunkiai pašalinti dulkių siurbliu arba mechaniniu būdu.

AR EGZISTUOJA KOKIE NORS APRIBOJIMAI DĖL ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR ĮRENGIMO VIETOS?

Įtaisas patikimai veikia sumontavus bet kurioje vietoje, vienintelis apribojimas, kuris gali egzistuoti – montavimo erdvės matmenys (kai per mažai vietos  pajungimui).  Tačiau ši problema išsprendžiama naudojant skirtingus montavimo būdus sutinkamai su vandentiekio sistemos tipu.

JEI ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR BUS ĮRENGTAS ANT PAGRINDINIO VANDENS ĮVADO VAMZDYNO, KAS BUS SU KALKIŲ NUOSĖDOMIS ? AR VAMZDYNAS NEUŽSIKIMŠ KALIKIŲ NUOSĖDOMIS? KAS BUS SU ARBATINUKU, KAVOS VIRIMO APARATU, KATILU?

Įrengus įtaisą vamzdyne nebesusidarys nuosėdos, o tos nuosėdos, kurios susidarė ankščiau palaipsniui nusišlifuos kol visiškai nebus pašalintos nuo vamzdyno paviršiaus. Ant vamzdyno vidinio paviršiaus susidarys higieninė mikroplėvelė iš aragonito, ant kurios nebegalės formuotis nuosėdos, tame tarpe ir bakterijų kolonijos. Vamzdynų naudojimo trukmė padidėja, o transportuojamo vandens kokybė bus aukšta. Tokius įrenginius, kaip kavinukas, bus lengviau valyti, nuosėdų šalinimo procesas bus paprastesnis. Katilo šilumokaitis, kuriame paruošiamas vanduo, nebus deformuotas dėl kalkių nuosėdų, eksploatavimas ne nuosėdų išsaugos gamintojo deklaruotą efektyvumą. Jūs sutaupysite pinigus ir energiją.

KAIP PASIKEIS VANDENS KIETUMAS, JEIGU ANT ĮVADO JIS TURI 26 °DH?

Vandens kietumas, atitinkamai jo matuojama reikšmė dėl Energywater® Mineral Water Doktor nesikeičia. Medžiagų, lemiančių kietumą, kiekis išlieka toks pat kaip prieš įėjimą į prietaisą, taip ir po jo. Tačiau vandens kietumas po korekcijos stabilizuojasi ir mineralai jau nebegali sudaryti nuosėdų. Šis vandens valymo metodas yra žinomas jau 50 metų, tačiau dabartiniu metu nelabai paplitęs dėl cheminių vandens valymo būdų dominavimo.

KURIS DIDŽIAUSIAS VANDENS SUNAUDOJINAS (m3/h) ĮTAISUI 1” ?

Įtaiso  Energywater® Mineral Water Doktor jungties  1” bendras ilgis 270 mm nuo sriegio iki sriegio.  Jis skirtas patikimam darbui esant vandens srautui 3,5 m3/h , apytikriai 1 litras per sekundę.  Tokių matmenų įtaisas tinka viso privataus namo pajungimui, didelio trafiko arba laistymo (irigavimo) sistemai. Šis įtaisas iš serijos  „Home“, t.y.  skirtas  buitiniam vartojimui, bet jau gali būti  taikomas ir pramoniniam vartojimui.

REIKIA PARUOŠTI VANDENĮ SKALBYKLOS DARBUI. AR TINKA ŠIAM TIKSLUI ENERGYWATER® MINERAL WATER DOKTOR?

Naudojant paruoštą vandenį bus labiau audinius tausojantis skalbimas, skalbimo priemonės geriau tirps  vandenyje, skalbimo mašinos dėl kieto vandens nekalkės. Taip yra dėl kristalinės formos vandens akmens,  kuris dėl galvaninio apdorojimo yra vandenyje kaip Aragonitas (ne kalcitas). Skalbimo metu privalumas – mažesnis suvartojamas kiekis skalbimo priemonių ir švelnus audinių skalbimas.   Ypač tai svarbu dažnai skalbiant patalynę, rankšluosčius.

Jeigu turite kokių nors klausymų, prašome susisiekti su mumis nedelsiant , naudojant kontaktinę formą.

Pateikti užklausą

Contact Form Demo